Sveicināti manā informatīvajā lappusītē, kurā sniedzu nelielu ieskatu SKY WAY Jaunās paaudzes transporta sistēmā. Еsmu šīs kompānijas partneris un lepojos ar to, ka varu piedalīties tik globālā, zemei un cilvēkiem vajadzīgā Tautas projektā! Aicinu piedalīties visus, kuriem rūp mūsu nākotne, sava, bērnu un mazbērnu drošība, veselība, komforts un materiālā labklājība!                  

Zvaniet, rakstiet, jautājiet : Ināra Vaivode Skype: luchara9   rswgofuture@gmail.com   Тālr. +371 260022

                      JAUNĀS PAAUDZES TRANSPORTA TEHNOLOĢIJA

SKY WAY - ekoloģisks, drošs, ērts, ātrs, lēts celtniecībā un ekspluatācijā, jaunās paaudzes transports uz stīgu tehnoloģijas bāzes.

2016.gada 20.-24.septembrim starptautiskajā inovatīvā transporta izstādē INNOTRANS Berlīnē pasaule ieraudzīja pirmo junibaiku un junibusu. Pēc izstādes tie atgriezās Baltkrievijā, kur, sākot ar šī gada novembri, EkoTehnoParkā (Marina Gorka) sāksies SkyWay inovatīvās transporta sistēmas demonstrācija.

Jūs ik dienas varat sekot līdzi informācijai, piereģistrējoties oficiālajā SkyWay Capital mājas lapā: REĢISTRĀCIJA

Sky Way Capital videoprezentācija: SKATĪT

Intervija ar Krisu Principe - amerikāņu finansu ekspertu un žurnālu "Financial IT" un "Fin Future" īpašnieku par Sky Way tehnoloģijām: SKATĪT

SKY WAY transporta vizualizācija:  SKATĪT

SKY WAY  SKY WAY videoprezentācija: SKATĪT

40 gadu laikā izstrādāta tehnoloģija, veikts laboratorijas, stendu, modeļu un trases izmēģinājumu komplekss. Šodien mēs esam EkoTehnoParka (sertifikācijas un demonstrācijas kompleksa Marina Gorka - Baltkrievija) celtniecības posmā, no kurienes, 2017.gadā (IPO) sāksies SKY WAY ceļu būvniecība visā pasaulē.

Projekts tiek realizēts ar Tautas investīcijām. Katrs akcionārs kļūst par SKY WAY tehnoloģijas LĪDZĪPAŠNIEKU, uz mūžu nodrošinot dividendes no SKY WAY ceļu būvniecības un attīstības projektiem visā pasaulē, vai arī, savu kapitālu, kas palielinājies simtiem reizes, pēc IPO pārdodot.                                         

SKY WAY Holdinga dibinātājs un Ģenerāldirektors ir pats SKY WAY tehnoloģiju autors un Ģenerālais konstruktors                 

                                                  ANATOLIJS JUNICKIS
 

Inženieris, izgudrotājs un uzņēmējs, divu ANO projektu vadītājs, PSRS Kosmonautikas Federācijas loceklis, Krievijas Dabisko zinātņu akadēmijas un Starptautiskās Zinātnes un biznesa integrācijas akadēmijas Īstenais loceklis, 150 izgudrojumu, 18 monogrāfiju un vairāk kā 200 zinātnisko darbu autors.

PATENTI, APBALVOJUMI, PUBLIKĀCIJAS, MONOGRĀFIJAS, ZINĀTNISKIE DARBI SKATĪT

Jau 1989. gadā Anatolijs Junickis bija izstrādājis bezraķešu kosmosa apgūšanas  tehnoloģiju, par ko stāsta Baltkrievijas dokumentālā filma  "В небо на колесе"   SKATĪT   Jau tad zinātnieks brīdināja, ka mēs varam pazaudēt ne tikai savas mājas, ciematus un pilsētas, kā viņa dzimtajā pusē pēc černobiļas katastrofas, bet visu zemi, visu mūsu planētu!

Baltkrievu rakstnieks A. Borovskis ir sarakstījis divas grāmatas  "Мы - Юницкие" un "Юницкого Небесные Дороги", kas stāsta par zinātnieka-izgudrotāja Anatolija Junicka dzīvi un darbu, par to, kā dzima un attīstījās viņa dzīves galvenais sapnis par zemes un kosmosa debesu ceļiem, kuri kardināli izmainīs pasauli, novēršot ekoloģisko apokalipsi. 

Starpplanētu transports vēl gaida savu kārtu, bet 40 gadu laikā izstrādātā un izmēģinātā tehnoloģija jau tiek ieviesta dzīvē ar Jaunās paaudzes transporta sistēmas Tautas projektu SKY WAY.

2013.gadā Lielbritānijas jurisdikcijā tika reģistrēta kompānija Euroasian Rail Skyway Systems Ltd, šodien tā ir SKY WAY kompāniju grupa, ar apmaksātu statūtkapitālu 400 miljardi $. Uz šādu summu neatkarīgie eksperti ir novērtējuši SkyWay tehnoloģiju.                                                               

                                           Kas ir  SKY WAY      

Junicka stīgu transports ir speciāls automobilis uz tērauda riteņiem, izvietots uz iepriekš nostriegotām stīgu sliedēm, kas uzstādītas uz enkura un starpposmu balstiem, kuri izvietoti no 30-40 m līdz 1000-1500 un vairāk metru attālumā, ar visu infrastruktūru. Pateicoties līdzenajai un cietajai stīgu sliežu struktūrai, aerodinamikai un ekrāna efekta novēršanai, tas var sasniegt ātrumu līdz 550 km/h.

    

Stīgu transporta 12 BĀZES PRIEKŠROCĪBAS: sociālā, ekonomiskā, ilgs kalpošanas laiks (100 gadi), sistēmas energoefektivitāte, inovatīvisms, ekoloģiskā un transporta drošība, komforts, minimāls zemes patēriņš, zemas būvniecības un ekspluatācijas izmaksas, izturība pret terorismu. Kā arī, liels pārvietošanās ātrums (līdz 550 km/h), automatizācija, ekspluatācija jebkuros klimatiskajos apstākļos, jaunu teritoriju, grūti pieejamu derīgo izrakteņu vietu apgūšanas iespēja, cilvēku dzīves līmeņa un ekonomikas efektivitātes uzlabošana. Vairāk par to: SKATĪT

Par stīgu transportu (krievu val.): SKATĪT

                                         

                                                TRANSPORTA VEIDI

   Pilsētas un ātrgaitas transports

                             

   Kravas un jūras transports

             

Projekta attīstības gaitā vienā no SkyWay uzņēmumiem "Stīgu tehnoloģijas" izstrādāta alternatīva velosipēdam - Junibaiks, kas sasniedz ātrumu 120 km/h: INTERVIJA

Attīstības projekti                                                                        
 

Ar SkyWay tehnoloģijas attīstību izmainīsies visas ekonomikas nozares. Vienlaicīgi ar transporta sistēmu, veidosies ekoloģiskas līniju pilsētas, kurās zemes platība paredzēta gājējiem un augiem, bet transporta, enerģētiskās un informatīvās komunikācijas izvietotas otrajā līmenī virs zemes.

Nākotnes pilsētas: SKATĪT

Viens no SKY WAY darbības virzieniem ir SKY WAY bio- un agrotehnoloģijas. Pašlaik kompānija strādā pie EkoTehnoParka izveidošanas un labiekārtošanas, kur jau šī gada beigās notiks stīgu transporta demonstrācija. Tur būs redzams, ka SkyWay ceļu būvniecībā saglabājas dabiskā augu daudzveidība un netiek traumēta ekoloģiskā sistēma. Intervija ar direktora vietnieku Vasiliju Pavlovski (pēdējos 10 gadus ieņēma Baltkrievijas Lauksaimniecības un ražošanas ministra posteni) PASKATĪTIES

SKY WAY un tūrisms: PASKATĪTIES  

EkoTehnoParka celtniecībā aktīvi strādā 2014.gada maijā Minskā izveidotā Konstruktoru uzņēmuma kolektīvs. Uz šodienu tas jau sastāv no 15 konstruktoru birojiem un vairāk kā 150 pieredzes bagātiem konstruktoriem un speciālistiem.

Ekskursija SkyWay Minskas ofisā: SKATĪT

2015.gada jūnijā sākās otrā līmeņa transporta sistēmas elementu ražošana SkyWay mašīnbūves kompleksā "Junibus", kas izveidots pasažieru pilsētas un ātrgaitas junibusu, ceļa elementu, metālkonstrukciju, motorriteņu, drošības sistēmu un automātikas ražošanai. Uzņēmumam tika piešķirts Mogilevas Brīvās ekonomiskās zonas rezidenta statuss. Šīs zonas galvenais uzdevums ir investīciju piesaistīšana augsto tehnoloģiju ražotnēm.

                                             

                                                          EKOTEHNOPARKS

EkoTehnoParks - SkyWay inovatīvo tehnoloģiju praktiskās realizācijas, starptautiskās ekspertīzes un sertifikācijas centrs. Tieši no šejienes SkyWay tehnoloģijas izies pasaules tirgū un realizēs ekoloģiski orientētu globālu infrastruktūru sistēmu.

2016.-2018.gadā EkoTehnoParkā tiks nodemonstrēti un sertificēti triju veidu transporta kompleksi: ātrgaitas (līdz 500 km/h), pilsētas (līdz 120 km/h) un kravas (līdz 200 milj. tonnas gadā), ritošais sastāvs un transporta infrastruktūra. Tas būs ekoloģisks, drošs, ērts un lēts transports. Šeit tiks parādīts arī ekoloģiskās līniju pilsētas modelis. Katram cilvēkam tā ir iespēja ne tikai izdevīgi iegādāties akcijas, bet arī ierakstīt savu vārdu vēsturē.

EkoTehnoParka vizualizācija: SKATĪT

EkoTehnoParka prezentācija pdf. SKATĪT

EkoTehnoParka celtniecība sākās 2015.gada augustā, kad bija beigušies visi tenderi, Marina Gorka (Baltkrievija).

Nākamajām paaudzēm tika atstāta laika kapsula uz 15, 50 un 100 gadiem: SKATĪT

Sākās teritorijas attīrīšana no kokiem un krūmiem un būvlaukuma sagatavošana SKATĪT

10.septembris - objekta pase: SKATĪT

Nulles kilometrs - memoriāls, kur sāksies pirmais vēsturē SkyWay ceļš. Atliets bronzā, izvietots uz balta granīta - skaidrības un mūžības simbola, iemontēts tūkstoštonnīgā dzelzsbetona plāksnē, kas izpildīta Baltkrievijas formā, tas katram apmeklētājam vēstīs SkyWay ceļu vēsturi. Tā autors Baltkrievijas skulptors, Mākslinieku savienības biedrs Aleksandrs Surkovs.

EkoTehnoParka apzaļumošana, atklājot "Nulles kilometru": SKATĪT

2015.gada septembris. Austrālijas delegācija EkoTehnoParkā ar kompānijas "Rod Hook and associates" vadītāju Rodu Huku. Tiek parakstīti dokumenti par SkyWay tehnoloģijas piemērošanu Austrālijā: SKATĪT


Junibusa demonstrācijas modeļa izmēģinājums EkoTehnoParkā: SKATĪT

EkoTehnoParka CELTNIECĪBAS GAITA


Videoreportāža no Ekofesta: SKATĪT
ЕkoTehnoParks un AS"Stīgu tehnoloģijas" ražotne 2017.gada februārī


Projekta realizācijas gaitā rodas jauni celtniecības materiāli, jaunas tehnoloģijas. Izveidots jauns vakuumstikls, kura piemērošanā apkures izdevumi samazinās līdz 90%.

SkyWay intelektuālais nožogojums, kas pats par sevi var būt kā ļoti interesants produkts. Pirmā daļa: SKATĪT  Otrā daļa: SKATĪT

SkyWay specbetons: SKATĪT

Ģimenes transports. Laiks atklāt noslēpumu: SKATĪT

SkyWay kvalitāte. ISO 9001 standarti: SKATĪT

Uz šodienu jau ir pasūtījumi ceļu būvniecībai no dažādām pasaules valstīm par summu, kas pārsniedz 164 miljardus dolāru, kolīdz tehnoloģija būs nodemonstrēta.


2015.gada maijā AAE notika A.Junicka pārrunas ar Abu-Dabi Transporta ministriju par Līniju pilsētas būvniecību pēc SkyWay tehnoloģijām. Sky Way Līniju pilsēta var būt izvietota tuksnesī, jūrā, appludinātās un celtniecībai grūti pieejamās teritorijās. SKATĪT

Maija sākumā SkyWay delegācija apmeklēja Baltkrievijas Republikas Vēstniecību AAE. Diplomāti iepazinās ar dokumentiem, kas satur Baltkrievijas Prezidenta A.Lukašenko lēmumu par valsts atbalstu stīgu transporta tehnoloģijas attīstībai. Sarunu gaitā tika nosprausti konkrēti praktiski pasākumi, kas saistīti ar Baltkrievijas vēstniecības dalību transporta infrastruktūras virzībai Apvienoto Arābu Emirātu, Sauda Arābijas, Kataras un citu Persijas Līča valstu tirgos PASKATĪTIES 

2016.gada februārī Krievijas Federācijas Transporta ministrijas ekspertu komisija atzina SkyWay tehnoloģijas kā inovatīvas.

                                   

SKY WAY Austrālijā

Šī gada jūnijā Rods Huks ieradās SkyWay EkoTehnoParkā ar inženier kompāniju pārstāvjiem: SKATĪT

Ar ko viss sākās: SKATĪT

SkyWay transporta atšķirība no monosliedēm: SKATĪT

ABC NEWS:  SKATĪT 

VIDEOREPORTĀŽA: PASKATĪTIES

RADIO- Intervija ar Rodu Huku: PASKATĪTIES

SkyWay Slovākijā

SKY WAY Indijā

Šī gada 14.septembrī notika Anatolija Junicka tikšanās ar Šveices konsaltinga kompānijas Castor Consulting AG ģenerāldirektoru Doroteju Džeger un Indijas pārstāvi Šveicē Radžvinderu Singh. Tika apspriesti jautājumi par SKY WAY transporta infrastruktūras kompleksu celtniecību Indijā, konkrēti, kalnu apvidū Himalač Pradeš štatā.  Kā arī, "Smart city" koncepcijas realizācija Darmshala, kur atrodas Dalaj Lamas rezidence.

Sky Way Īrijā: SKATĪT

Junibusu komplektācijas cehos:

    Top pirmais SkyWay junibuss: skatīt

INNOTRANS 2016. gada 20. septembris. SKY WAY demonstrācija: SKATĪT

SkyWay stīgas sasniegušas Berlīni: SKATĪT

     

Intervija ar Rodu Huku no izstādes INNOTRANS (Berlīne) 21.09.2016: SKATĪT

Inovācija katrā detaļā: SKATĪT

INNOTRANS Pirmā diena: SKATĪT

 

Tekošais posms Sky Way ceļa struktūras ražošanā: SKATĪT

 

                                        INVESTĪCIJAS

Projekts tiek realizēts ar Tautas investīcijām Lielbritānijas likumdošanā, kas aizsargā īpašumtiesības. Akcionāra statuss tiek apstiprināts kompānijas akcionāru reģistrā un saņemot akciju sertifikātu.

Vācijas dzelzceļa kompānijas "Locmore" vadība par crowdinwesting: SKATĪT

Kompānijai ir apmaksāts pamatkapitāls 400 miljardi $, katras akcijas nominālā vērtība ir 1 $. Kā mantiskais ieguldījums kompānijai nodots intelektuālais īpašums un ceturtās paaudzes RSW tehnoloģijas nou-hau. Tieši šīs akcijas iegādājas investors sākuma posmā ar lielu atlaidi attiecībā pret akciju nominālvērtību. Jo lielāka iegādājamo akciju summa, jo lielāka atlaide.

Katrā attīstības pārejas posmā (vidēji ik pēc 3 mēnešiem) akciju vērtība pieaug, bet atlaides uz akciju iegādi samazinās, līdz sasniegs savu nominālo tirgus vērtību - 1 akcija = 1 $. Pēc IPO sāk investēt akciju tirgus investori un sākas akciju cenas pieaugums. Kompānija plāno izvest akcijas cenu līdz nominālam un IPO 2017.gadā.

Investors tiek iekļauts kompānijas akcionāru reģistrā un kļūst par mātes uzņēmuma un tehnoloģijas līdzīpašnieku. Līdz ar to, viņš saņems dividendes ne tikai no paša uzņēmuma peļņas, bet arī no to uzņēmumu peļņas, kuri realizēs mērķtiecīgos pilsētas, ātrgaitas, kravas transporta projektus, kuros tikas izmantotas SkyWay tehnoloģijas visās pasaules valstīs. Akcionāri varēs arī pārdot savas akcijas vai to daļu.

Kompānija neveic nenodrošinātu, "tukšu" akciju papildus emisiju, bet veic jau izdoto un kompānijas dibinātāju apmaksāto akciju pārdali.

Investīcijas tiek mērķtiecīgi izmantotas, lai uzbūvētu demonstratīvās trases ar visu infrastruktūru kravas, pasažieru ātrgaitas un pilsētas transportam (EkoTehnoParku) un veiktu to sertifikāciju.

Investīciju piesaistei ir izveidota investīciju kompānija SKY WAY Capital.

Akciju paketes skatiet pēc reģistrācijas savā SkyWay Capital kabinetā.

Kāpēc ir izdevīgi iegādāties akcijas tieši tagad?
Piemērs. Ja 1976.gadā jūs būtu nopirkuši Apple akcijas 8$ vērtībā un kļuvuši par kompānijas līdzīpašnieku, šodien šīs akcijas maksātu 550 miljonus dolāru! Ja 1998.gadā par 10$ jūs būtu nopirkuši Google akcijas, šodien tās maksātu vairāk par miljonu!
SKY WAY akcijas daudz īsākā laika posmā dos iespēju kapitalizēt savus ieguldījumus no 10 000 līdz 100 000%!

Lai iegādātos akcijas, ir jāpiereģistrējas kompānijas mājas lapā, jāieiet savā online kabinetā "INVESTMENTS" un jāuzklikšķina uz akcijā norādītās paketes vai  + pretī izvēlētajai paketei (ja neizmantojat akcijas piedāvājumu), turpinot sekot instrukcijām. Mājas lapā cauru diennakti varat saņemt konsultanta palīdzību. Kā arī, vienmēr jūsu rīcībā: Ināra Vaivode  +371 26002227    Skype: luchara9      rswgofuture@gmail.com

Uzklikšķinot attēlam, jūs nokļūsiet SkyWay Capital oficiālajā mājas lapā, kur veiciet reģistrāciju:

                                               

PARTNERPROGRAMMA

Tradicionālās reklāmas izdevumi nomainīti ar aģentu izmaksām aktīvajiem partneriem Pat, ja jums nav brīvu līdzekļu, lai nopirktu akcijas, jūs varat tos nopelnīt.

SKY WAY Capital Partnerprogramma: SKATĪT  

SVARĪGI INFORMĀCIJAS AVOTI!

100 вопросов 100 ответов: PASKATĪTIES

Альбом ТРАНСНЕТ и всевозможное применение SKY WAY: PASKATĪTIES

Видео канал A.Э.Юницкого: PASKATĪTIES

Lai uzzinātu vairāk par SKY WAY un sekotu visiem jaunumiem, lūdzu piereģistrējieties oficiālajā SkyWay Capital mājas lapā, uzklikšķinot šim banerim: